piątek, 2 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieLiteratura dla psiura - ciekawa akcja Młodzieżowej Rady Miejskiej

Literatura dla psiura – ciekawa akcja Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska w Krośnie Odrzańskim organizuję akcję „Literatura dla psiura” – zbierają książki, aby pomóc zwierzętom ze schroniska w Osiecznicy.

Młodzieżowa Rada Miejska w Krośnie Odrzańskim zachęca do wspólnej akcji, której celem jest zbiórka pieniędzy na psiaki ze schroniska w Osiecznicy.

– Organizujemy targi taniej książki pn. „Literatura dla psiura”. Dochód z całej akcji zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt w Osiecznicy. Akcja odbędzie się 10 grudnia, podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Na naszym stoisku będzie można znaleźć książki za symboliczne 2 złote. Informacje o zbiórkach w szkole możecie znaleźć na naszych ulotkach. Jeśli chodzi o pozostałych mieszkańców Krosna Odrzańskiego, to prosimy o składanie książek w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR przy ulicy Pułaskiego – poinformowała Daniela z Młodzieżowej Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim.

Akcja zbierania książek pn. „Literatura dla psiura” została przedłużona do 2 grudnia przez Młodzieżową Radę Miejską. W akcję pod hasłem „Literatura dla psiura” może włączyć się każdy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
0.9 ° C
0.9 °
-0.2 °
69 %
3.7kmh
100 %
pt.
1 °
sob.
1 °
niedz.
4 °
pon.
5 °
wt.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE