niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMost tymczasowy w Krośnie Odrzańskim nabiera kształtów

Most tymczasowy w Krośnie Odrzańskim nabiera kształtów

Od dawna zapowiadana inwestycja nabiera kształtów. Most tymczasowy w Krośnie Odrzańskim powinien zostać udostępniony jeszcze w tym roku.

Trwa instalacja mostu tymczasowego na Odrze w Krośnie Odrzańskim. Tą przeprawą będą poruszać się pojazdy w czasie realizacji inwestycji, polegającej na podniesieniu zabytkowego mostu oraz budowie ronda.

W ostatnich dniach most tymczasowy zaczął nabierać kształtów. Wygląda na to, że niedługo zobaczymy jak będzie prezentowała się tymczasowa przeprawa. Widowiskową inwestycję można oglądać na zdjęciach, udostępnionych przez Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim.

Przełożenie ruchu na most tymczasowy ma się odbyć dopiero na przełomie października i listopada bieżącego roku. Choć termin związany z instalacją mostu tymczasowego oraz przeniesieniem ruchu drogowego ciągle się przesuwa, to zadanie związane z podniesieniem zabytkowej przeprawy ma zostać wykonane w pierwotnym terminie, czyli do końca 2023 roku. Przypomnijmy, że po udostępnieniu mostu tymczasowego ruszą też prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Chrobrego, Podgórnej i Nadodrzańskiej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
5.7 ° C
6.8 °
5.5 °
91 %
5.8kmh
100 %
niedz.
7 °
pon.
9 °
wt.
7 °
śr.
3 °
czw.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE