niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieNowe karetki do końca listopada!

Nowe karetki do końca listopada!

Do szpitala w Krośnie Odrzańskim i Gubinie trafią dwie nowe karetki. Starosta krośnieński potwierdził, że pojazdy mają trafić do placówek do końca listopada 2023 roku.

W tym tygodniu pisaliśmy już o nowych łóżkach, które trafiły do szpitala w Krośnie Odrzańskim. Wcześniej zakupiony został nowy aparat USG do poradni K w krośnieńskiej placówce. Natomiast w Gubinie przy ulicy Śląskiej budynek „A” czeka na termomodernizację.

Jeszcze jedna inwestycja, dotycząca szpitala spółki Zachodnie Centrum Medyczne zostanie zrealizowana w tym roku. Mowa o zakupie nowych karetek dla oddziałów pogotowia w Krośnie Odrzańskim i w Gubinie. Starosta krośnieński, Grzegorz Garczyński poinformował, że pojazdy mają trafić do placówek do końca tego miesiąca.

– 2 nowe wyposażone karetki dołączą do naszej powiatowej ratunkowej floty pod koniec miesiąca!! – napisał G. Garczyński na swoim profilu na Facebooku. – Po jednym do Krosna i do Gubina. Łącznie za naszej kadencji pozyskaliśmy już 6 nowych ambulansów za kwotę ponad 3,5 mln złotych!


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady śniegu
-2.9 ° C
-2.9 °
-3.4 °
94 %
4kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE