sobota, 23 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieNowy dzielnicowy na Gminie Krosno Odrzańskie

Nowy dzielnicowy na Gminie Krosno Odrzańskie

Zmiany na terenie Gminy Krosno Odrzańskie. Dotychczasowego dzielnicowego aspiranta Piotra Betkę zastąpi starszy aspirant Paulina Weryk.

Starszy aspirant Paulina Weryk służbę w Policji rozpoczęła w 2006 roku. Życie zawodowe rozpoczęła szybko, bo od razu po szkole średniej, mając niespełna 18 lat. Pierwsze kroki stawiała w zespole dochodzeniowo-śledczym, ale nie czuła, że jest to jej miejsce. Pełna energii i chęci do działania, chciała pracować w Zespole Patrolowo – Interwencyjnym i jeździć na interwencje, być pierwszą na miejscu zdarzenia, być tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Przez ostatnie 9 lat zajmowała stanowisko Asystenta Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Z dniem 1 czerwca 2023 roku Komendant Powiatowy Policji w Krośnie Odrzańskim nadkomisarz Tomasz Kaczyński powierzył jej obowiązki dzielnicowego na terenie gminy Krosno Odrzańskie.

Powierzono jej Rejon numer 4. Starszy aspirant Paulina Weryk to policjantka pierwszego kontaktu dla mieszkańców miejscowości: Brzózka, Chojna, Chyże, Czarnowo, Gostchorze, Marcinowice, Nowy Raduszec, Retno, Sarbia, Stary Raduszec, Strumienno, Wężyska.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
umiarkowane opady deszczu
13.7 ° C
13.8 °
13.3 °
94 %
2.6kmh
100 %
sob.
19 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE