wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieNurkowie nadal poszukują ciała w rzece

Nurkowie nadal poszukują ciała w rzece

Zwłoki Mariana M. z Krosna Odrzańskiego nadal nie zostały odnalezione. Na początku lutego 2023 roku prowadzono kolejne poszukiwania.

Sprawa zaczęła się w styczniu 2022 roku, kiedy 66-letni mieszkaniec Krosna Odrzańskiego, Marian M. został uznany za zaginionego. Później policja potwierdziła, że mężczyzna nie żyje – został zamordowany przez 41-latkę, byłą partnerkę. Kobieta przyznała się do strasznego czynu. Powiedziała również, że pozbyła się ciała w Odrze. W marcu zeszłego roku ruszyły pierwsze poszukiwania na rzece.

W ciągu zeszłego roku przeprowadzano kilka akcji poszukiwawczych, w które zaangażowani byli strażacy, policjanci i płetwonurkowie. Ponadto dno rzeki sprawdzano sonarem. Bez skutku. Do tej pory nie udało się znaleźć ciała mężczyzny z Krosna Odrzańskiego.

Odrę przeczesano kilkukrotnie, więc 3 lutego uruchomione zostały kolejne poszukiwania Mariana M. – tym razem jednak w okolicach Gubina, na odcinku Nysy Łużyckiej. W kilkugodzinnej akcji brali udział strażacy z Zielonej Góry i Świebodzina, którzy należą do Specjalistycznych Grup Ratownictwa Wodno-Nurkowego „Południe” oraz „Centrum”. Ciała nadal nie znaleziono.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
3.8 ° C
3.8 °
3.8 °
78 %
3kmh
93 %
wt.
6 °
śr.
9 °
czw.
6 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE