poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieProwadził bez uprawnień i nie zatrzymał się do kontroli

Prowadził bez uprawnień i nie zatrzymał się do kontroli

Policjanci prewencji krośnieńskiej komendy prowadzili pościg za kierującym kia, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

We wtorek (29 listopada) policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego krośnieńskiej komendy patrolując wieczorem dolną część Krosna Odrzańskiego, zauważyli kierującego kia, którego postanowili skontrolować. Jednak gdy tylko włączyli w radiowozie sygnały błyskowe i dźwiękowe nakazujące kierowcy zatrzymanie się, ten gwałtownie skręcił w ulicę Murną i ze znaczną prędkością zaczął oddalać się.

W trakcie ucieczki mężczyzna nie reagował na sygnały i zajeżdżał drogę prowadzącym za nim pościg mundurowym. W pewnym momencie będąc na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego zjechał na parking, gdzie został zatrzymany.

W trakcie rozmowy 26-latek oznajmił policjantom, że powodem dla którego uciekał był fakt, że nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz za swoje zachowanie odpowie nie tylko za wykroczenie, ale i przestępstwo jakim jest niedostosowanie się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego. Czy ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
3.5 ° C
3.8 °
-1.2 °
83 %
3kmh
98 %
pon.
11 °
wt.
9 °
śr.
9 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE