czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieRusza nowy projekt od Stowarzyszenia 515

Rusza nowy projekt od Stowarzyszenia 515

Stowarzyszenie 515 otwiera wizerunkowo swój najnowszy, innowacyjny projekt edukacyjny #PODPRĄD. Inauguracja już 27 maja. Mamy dla was program wydarzenia i informacje o całym projekcie.

Będzie to prawdopodobnie jedyne spotkanie nad samą rzeką Odrą zaplanowane w działaniach stowarzyszenia w tym roku. Widmo powtórki katastrofy z 2022 roku, zmieniło sposób działania organizacji, której priorytetem stała się obecnie szeroko pojęta edukacja. Z racji obaw i niechęci mieszkańców do inicjatyw bardzo blisko rzeki, stowarzyszenie przenosi część działań w inne przestrzenie – mówi społeczniczka i inicjatorka projektu Magdalena Bobryk.

Sporo atrakcji czeka na mieszkańców już 27 maja (sobota). Od godz. 12.00 całe rodziny będą mogły wziąć udział w kreatywnym warsztacie budowania machiny dźwięków „SONOMACHINA”. Cały harmonogram wydarzenia możecie znaleźć poniżej:

12:00 – 16:30 warsztat MACHINA DŹWIĘKÓW

12:00 – 20:00 Pijalnia 515 Ziół

18:30 – prezentacja projektu PODPRĄD przez Magdalenę Bobryk, tegoroczną laureatkę nagrody fundacji Polcul

19:00 – start JAM SESSION

Wydarzenie zakończy ODRAnocka, czyli spanie pod chmurką. W trakcie imprezy dojdzie również do podpisania strategicznego partnerstwa Stowarzyszenia z Fundacją Hektary dla Natury, którą reprezentować podczas wydarzenia będzie Wiceprezeska fundacji – Ilona Biedroń. Dostępne są również wydarzenia na facebooku TUTAJ i TUTAJ

Ambasada w Islandii w Polsce objęła projekt #PODPRĄD patronatem honorowym. Projekt finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Program Aktywni Obywatele.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
2.1 ° C
2.1 °
-0.2 °
99 %
1.3kmh
100 %
czw.
1 °
pt.
1 °
sob.
3 °
niedz.
6 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE