piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieRybobranie 2022 rozpoczęte. Tak wyglądała parada

Rybobranie 2022 rozpoczęte. Tak wyglądała parada

W sobotę – 4 czerwca – rozpoczęła się kolejna odsłona Rybobrania w Krośnie Odrzańskim. Tak wyglądała Parada Rybobraniowa.

Długo wyczekiwane Rybobranie w Krośnie Odrzańskim rozpoczęło się w sobotę – 4 czerwca. Tradycyjnie – od Parady Rybobraniowej, która ponownie ruszyła spod Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Pułaskiego.

Tym razem jednak mieszkańcy nie kierowali się w stronę dolnej części miasta, przez zabytkowy most nad Odrą. Tym razem podróż pod scenę była znacznie krótsza, bo ta została zamontowana przy samej siedzibie Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim. Poniżej zdjęcia z Parady Rybobraniowej (zdjęcia niezawodnego Tomasza Browarczyka):

Rybobranie 2022 zapowiadaliśmy już wielokrotnie. Jeśli szukacie dokładnego programu imprezy lub opisów poszczególnych stref i innych atrakcji, to można je znaleźć m.in. pod poniższym materiałem:

Warto wspomnieć również o… rybie. W tym roku pojawią się stanowiska gastronomiczne pod szyldem Zdrów jak Lubuska Ryba. To projekt dofinansowywany ze środków Zarządu Województwa Lubuskiego. Dotację pozyskało Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Skarpa. Więcej na ten temat można przeczytać poniżej:

Więcej opisów poszczególnych stref znajdziecie na naszej stronie internetowej:

https://wlubuskie.pl/wiadomosci/krosno-odrzanskie/


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
23.5 ° C
23.8 °
23.3 °
42 %
4kmh
100 %
pt.
24 °
sob.
26 °
niedz.
27 °
pon.
26 °
wt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE