sobota, 20 kwietnia, 2024

Rybobranie. Będzie czy nie?

W ostatnich dwóch latach Rybobranie w Krośnie Odrzańskim nie odbyło się przez pandemię. Jak będzie w tym roku?

W zeszłym roku, we wrześniu informowaliśmy o tym, że dwie największe imprezy w powiecie krośnieńskim: Rybobranie oraz Wiosna nad Nysą są planowane w tym samym terminie, czyli w drugim weekendzie czerwca.

https://www.facebook.com/wiadomosciKROSNOO/posts/2095459813964571

Ten problem został już rozwiązany. Gubiński Dom Kultury wraz ze stroną niemiecką uzgodnił, że Wiosna nad Nysą miałaby się odbyć 11-12 czerwca. Rybobranie natomiast zorganizowane zostałoby tydzień wcześniej – 4-5 czerwca.

Organizatorzy czekają jednak jak w zawieszeniu. Zwykle planowanie tak dużych imprez rozpoczyna się w poprzednim roku, aby móc wszystko dopiąć na ostatni guzik. W czasach pandemii jest jednak inaczej.

– Nie wiemy jak będzie się rozwijać sytuacja w kraju, jeśli chodzi o koronawirusa – przyznaje Tomasz Miechowicz, dyrektor Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek” w Krośnie Odrzańskim. – Dlatego też nie podajemy jeszcze żadnych szczegółów, dotyczących imprezy, bo nawet nie mamy pewności czy ona się odbędzie.

Gwiazdy, które miałyby wystąpić na Rybobraniu 2022 są znane już od dwóch lat, bo to są Ci sami artyści, których zapowiadano na Rybobranie 2020. Organizatorzy imprezy są w kontakcie z Grzegorzem Hyżym i właśnie z nim uzgadniali przesunięcie terminów na początek czerwca. Drugim zespołem, który miałby wystąpić w Krośnie Odrzańskim jest After Party.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
5.5 ° C
6 °
5.5 °
95 %
3.7kmh
100 %
sob.
7 °
niedz.
9 °
pon.
9 °
wt.
12 °
śr.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE