czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieTrwa przetarg na rozbudowę Zakładu Diagnostyki Obrazowej

Trwa przetarg na rozbudowę Zakładu Diagnostyki Obrazowej

Powiat Krośnieński i Zachodnie Centrum Medyczne wkrótce będą przygotowywać pomieszczenie na nowy tomograf. Trwa przetarg na rozbudowę budynku w Krośnie Odrzańskim, w którym mieści się RTG.

O nowoczesnym tomografie w szpitalu w Krośnie Odrzańskim było już głośno. W październiku minionego roku Powiat Krośnieński uzyskał dofinansowanie w wysokości około 4 000 000 zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych na ten sprzęt, jego instalację oraz dostosowanie budynku, a także pomieszczeń pod nowym tomograf. W lutym tego roku informowaliśmy, że trwają prace nad dokumentacją projektową.

Obecnie kluczowa jest modernizacja i rozbudowa budynku w którym mieści się Zakład Diagnostyki Obrazowej, gdzie znajduje się między innymi aparat RTG, a w przyszłości zainstalowany zostanie tomograf. Ponadto budynek zostanie połączony z głównym obiektem szpitala w Krośnie Odrzańskim.

Obecnie Powiat Krośnieński poszukuje wykonawcy. Starosta Krośnieński ogłosił przetarg na rozbudowę budynku RTG szpitala powiatowego o pracownię Tomografii Komputerowej i infrastrukturę komunikacyjną wraz z dostawą i montażem tomografu w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Termin składania ofert upływa dnia 29 kwietnia 2022 r. o godz. 9:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
7.1 ° C
8.2 °
5.8 °
87 %
3kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
12 °
sob.
8 °
niedz.
8 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE