środa, 29 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieUtrudnienia przy budowie ronda

Utrudnienia przy budowie ronda

W związku z inwestycją, dotyczącą remontu i podniesienia mostu w Krośnie Odrzańskim pojawiły się kolejne utrudnienia. Tym razem związane z budową ronda.

Trwają prace związane z remontem i podniesieniem zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim. Ponadto po jednej stronie mostu (od strony ulicy Chrobrego) przebudowywane jest skrzyżowanie na rondo. Właśnie w związku z tymi pracami pojawiają się kolejne utrudnienia.

Wykonawca poinformował o wprowadzeniu kolejnej zmiany w organizacji ruchu – chodzi o wprowadzenie ruchu wahadłowego przy wjeździe na ulicę Nadodrzańską. Jak podkreślają przedstawiciele firmy STRABAG, ruch z mostu tymczasowego w kierunku ulicy Chrobrego i w drugą stronę – z ul. Chrobrego na most tymczasowy – będzie odbywać się płynnie i dwukierunkowo.

Urząd Miejski w Krośnie Odrzańskim przekazał też komunikat od przedstawiciela firmy STRABAG, Dariusza Korpusińskiego:

– To jest plac budowy i należy liczyć się z utrudnieniami dla pieszych – mówi D. Korpusiński. – Trwają prace przy budowie ronda. W związku z tym, fragment ulicy Nadodrzańskiej, Chrobrego i krośnieński deptak, czyli ul. Podgórna w Krośnie Odrzańskim stał się placem budowy.

Przedstawiciele wykonawcy, firmy STRABAG, informują że w związku z utrudnieniami piesi powinni poruszać się wyznaczonymi ciągami.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
0.9 ° C
1 °
-5.2 °
80 %
2.4kmh
99 %
śr.
8 °
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
10 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE