czwartek, 28 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieUtrudnienia przy budowie ronda

Utrudnienia przy budowie ronda

W związku z inwestycją, dotyczącą remontu i podniesienia mostu w Krośnie Odrzańskim pojawiły się kolejne utrudnienia. Tym razem związane z budową ronda.

Trwają prace związane z remontem i podniesieniem zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim. Ponadto po jednej stronie mostu (od strony ulicy Chrobrego) przebudowywane jest skrzyżowanie na rondo. Właśnie w związku z tymi pracami pojawiają się kolejne utrudnienia.

Wykonawca poinformował o wprowadzeniu kolejnej zmiany w organizacji ruchu – chodzi o wprowadzenie ruchu wahadłowego przy wjeździe na ulicę Nadodrzańską. Jak podkreślają przedstawiciele firmy STRABAG, ruch z mostu tymczasowego w kierunku ulicy Chrobrego i w drugą stronę – z ul. Chrobrego na most tymczasowy – będzie odbywać się płynnie i dwukierunkowo.

Urząd Miejski w Krośnie Odrzańskim przekazał też komunikat od przedstawiciela firmy STRABAG, Dariusza Korpusińskiego:

– To jest plac budowy i należy liczyć się z utrudnieniami dla pieszych – mówi D. Korpusiński. – Trwają prace przy budowie ronda. W związku z tym, fragment ulicy Nadodrzańskiej, Chrobrego i krośnieński deptak, czyli ul. Podgórna w Krośnie Odrzańskim stał się placem budowy.

Przedstawiciele wykonawcy, firmy STRABAG, informują że w związku z utrudnieniami piesi powinni poruszać się wyznaczonymi ciągami.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
15.9 ° C
16 °
8.8 °
65 %
2.9kmh
0 %
czw.
26 °
pt.
26 °
sob.
19 °
niedz.
21 °
pon.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE