niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieW piątek pojedziemy przez nowy most

W piątek pojedziemy przez nowy most

Najprawdopodobniej nie dojdzie już do przesunięć terminów i od najbliższego piątku (16 grudnia) w Krośnie Odrzańskim kierowcy będą przejeżdżali przez nowy most.

Na początku grudnia informowaliśmy, że nowy most na Odrze w Krośnie Odrzańskim ma zostać otwarty jeszcze w tym roku. Testy obciążeniowe nowego mostu wykonywane były już w październiku. Przypomnijmy, że wówczas na przeprawę wjechały trzy ciężkie pojazdy (waga ok. 32 tony każdy). Obiekt spisał się bez zarzutu. Wciąż trzeba było czekać na odpowiednie pozwolenia.

Jak informuje Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim: „W najbliższy piątek, od godz. 15.00 zacznie obowiązywać zmiana organizacji ruchu przy ul. Chrobrego i Trakt Książęcy, a to znaczy, że od tego momentu ruch zostanie przekierowany na most tymczasowy.”

Krośnieński urząd przekazał tę informację na podstawie pisma przesłanego przez wykonawcę – firmę Strabag, w którym czytamy: „Wykonawca planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu, w zakresie etapu 3.1 od strony północnej – ul. Chrobrego oraz etapu 3.2 od strony południowej – ul. Trakt Książęcy (…) Wprowadzenie planowane jest na dzień 16.12.2022 r. o godz. 15.00.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
22.1 ° C
23.2 °
21.8 °
50 %
5.1kmh
91 %
niedz.
22 °
pon.
26 °
wt.
27 °
śr.
30 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE