piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieW Radnicy jechał o 50 km/h za szybko!

W Radnicy jechał o 50 km/h za szybko!

46 kilometrów na godzinę za szybko jechał kierowca Alfa Romeo przez Radnicę – gmina Krosno Odrzańskie. Nie był to pierwszy raz, gdy przekroczył prędkość. Został zatrzymany przez policję.

Policjanci z krośnieńskiej drogówki zatrzymali kierowcę Alfa Romeo, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 46 kilometrów na godzinę. Skończyłoby się na mandacie i punktach karnych, gdyby nie fakt, że… niedawno jeszcze bardziej przekroczył prędkość

W czwartek – 21 kwietnia – policjanci krośnieńskiej drogówki prowadząc kontrole prędkości w miejscowości Radnica zauważyli nadjeżdżający samochód, który zmierzał w ich kierunku ze zwiększoną prędkością. Wynik dokonanego pomiaru pokazał, że jechał on 96 kilometrów na godzinę.

Zatrzymany do kontroli 41-latek, jak się okazało nie powinien wsiadać za kierownicę auta, gdyż nie miał uprawnień. Zostały mu one zatrzymane na okres trzech miesięcy, w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym o 51 kilometrów na godzinę.

Łamiąc obowiązujące przepisy, okres na który miał zatrzymane uprawniania do kierowania będzie wydłużony do 6 miesięcy. Odpowie on także za kierowanie bez uprawnień. Sprawa skierowana zostanie do sądu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
9.1 ° C
9.3 °
8.8 °
70 %
4.3kmh
99 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE