czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno Odrzańskie#w_drodze: Jak myślisz, czy "Jesteś Oszustką?"

#w_drodze: Jak myślisz, czy „Jesteś Oszustką?”

O tym jak z małego miasta można dostać się wielkiej telewizji porozmawiam z krośnianką dr Małgorzatą Mielcarek. Powspominamy czasy gdy mijaliśmy się na gimnazjalnym korytarzu, ale przede wszystkim padnie pytanie, czy „Jesteś Oszustką?”. Rozpoczynamy 4 sezon programu #w_drodze.

Do tej pory w programie gościliśmy najważniejsze osoby w województwie. Byli marszałkowie, posłanki oraz posłowie, radni, ale też sportowcy, społecznicy. Zawsze staraliśmy się zachować parytet, co nie zawsze nam wychodziło, ale mamy mocne postanowienie, aby 4 sezon programu #w_drodze był bez polityków.

Nawet jeśli będziemy gościli jakiegoś radnego, to będziemy zajmowali się innymi sprawami niż samorządem. To nasze mocne postanowienie. Stanęliśmy na wysokości już w pierwszym odcinku. Naszą gościnią była dr Małgorzata Mielcarek, a rozmawialiśmy nie tylko o jej dzieciństwie spędzonym w Krośnie Odrzańskim, ale też o jej nowej książce „Jesteś Oszustką”. Zapraszamy do oglądania. Premier w poniedziałek (18.12) o godz. 19.00.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
13.8 ° C
14.3 °
13.8 °
98 %
2.1kmh
40 %
czw.
24 °
pt.
31 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE