środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieWalentynkowy stand-up już w sobotę

Walentynkowy stand-up już w sobotę

Podobno śmiech to zdrowie i przy okazji idealny pomysł na walentynkowy wieczór. CAK Zamek zaprasza na „Walentynki na wesoło” czyli występ znanych i lubianych stand-upowców. Impreza już w najbliższą sobotę (17 lutego).

Swój komediowy kunszt zaprezentują nam czterej Panowie: Konrad Lis, Adam Błeszyński, Marcel Bieńkowski i Alex Niebrzegowski. Wstęp płatny (30 zł/os.). Miejsca dystrybucji biletów – na plakacie. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej o wykonawcach:

Konrad Lis – wulkan energii pełen historii z życia. Gdy jest na scenie trzęsie się ziemia, a w powietrze wylatują obserwacje dotyczące otaczającego nas świata. Z błyskiem w oku rozgrzewa publikę – mówi o wszystkim i do wszystkich. Potrafi podgrzać atmosferę dodając szczyptę mocnych żartów i czarnego humoru

Adam Błeszyński – Wygadany, ciekawy świata, asertywny. Lubi mieć swoje zdanie i będzie go bronił do upadłego. Publiczność nie zawsze wie jak do niego podejść, on za to podchodzi do publiczności i komedii na pełnym luzie. Nie jest tak zły jak mówią o nim ludzie ani tak dobry jak sam o sobie myśli.

Marcel Bieńkowski – komik i improwizator, który z supportami zjechał całą Polskę. Fan tworzenia tematycznych memów i żartów słownych, na które jego babcia reaguje: „o, to fajne, to możesz mówić”. Ze sceny raczy publikę strumieniem świadomości gęsto utkanym żartami. Jego domena to powiązania, których nie można się spodziewać. Marcel na scenie płynie – często pod prąd i zabierze Was na głębokie wody komediowych rozkmin.

Alex Niebrzegowski – Komik od 10 lat związany z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym. Jako stand-uper jestem laureatem Festiwalu Komedii Stolica 2021 w kategorii „Open Mic” oraz zdobywcą nagrody w kategorii „Występ Roku 2021” przyznawanego przez Kancelarię Stand-Upu. Alex mówi o tym co nas łączy, co nas dzieli i wszystkim pomiędzy. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział „życia nie ma co brać zbyt poważnie, bo i tak nikt z nas żywy z niego nie wyjdzie”. Skoro tak jest, to nikt nam nie zabroni obśmiewać i nabierać dystansu do naszej rzeczywistości.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
3.8 ° C
3.8 °
1.8 °
90 %
1.8kmh
35 %
śr.
4 °
czw.
10 °
pt.
7 °
sob.
6 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE