piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieWykonawca poprawił swój błąd przy moście

Wykonawca poprawił swój błąd przy moście

Kilkanaście dni temu opisywaliśmy problemy z przejściem przez most tymczasowy. Chodziło głównie o schody bez barierek i zjazdu dla niepełnosprawnych. Wykonawca naprawił to przeoczenie.

– Most tymczasowy odciął niepełnosprawnym przedostanie się przez rzekę – tak napisał do nas jeden z Czytelników. – Od strony starego mostu zamknęli chodnik, a z drugiej strony są tylko strome schody.

Tak wyglądała sytuacja zaraz po otwarciu mostu tymczasowego w Krośnie Odrzańskim. Osoby niepełnosprawne największy problem miały ze wspomnianymi schodami, gdzie nie było żadnego zjazdu dla wózków, a nawet barierek.

– Wszelkie uwagi dotyczące poruszania się pieszych w obrębie przeprawy tymczasowej Wody Polskie RZGW we Wrocławiu na bieżąco przekazują wykonawcy, z prośbą o ich uwzględnienie i w miarę możliwości szybkie wprowadzenie korekt dogodnych dla wszystkich mieszkańców. Tak jest również w przypadku zgłoszeń napływających od osób niepełnosprawnych – mówił Jarosław Garbacz, rzecznik prasowy Wód Polskich.

Korekty zostały już wprowadzone. Jak można zobaczyć na poniższych zdjęciach, schody są już wyposażone w zjazd dla wózków, zainstalowano również barierki.

Zobacz zdjęcia:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
17.1 ° C
17.7 °
17.1 °
66 %
1.8kmh
87 %
pt.
31 °
sob.
23 °
niedz.
22 °
pon.
22 °
wt.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE