niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraJak oceniamy prezydenta Janusza Kubickiego? Znamy wyniki.

Jak oceniamy prezydenta Janusza Kubickiego? Znamy wyniki.

Mniej więcej 1,5 tygodnia temu na naszej grupie „Co się dzieje w Zielonej Górze?” zaproponowaliśmy ankietę w ocenę obecnej kadencji prezydenta Janusza Kubickiego. Znamy już wyniki i nie są zbyt optymistyczne dla włodarza.

W ankiecie udział wzięło 248 użytkowników i można było zaznaczyć tylko jedną odpowiedź. Okazuje się, że negatywnie oceniających kadencję włodarza Zielonej Góry jest dużo więcej niż pozytywnie.

I tak „raczej źle” lub „bardzo źle” ocenia łącznie 73% badanych. Pozytywnie o pracy prezydenta wypowiada się jedynie 22%. Z kolei 5% nie jest w stanie zdecydować jak ocenić Janusza Kubickiego.

Przeciwnicy obecnej polityki Janusza Kubickiego zarzucają mu populizm i brak strategicznego zarządzania. Są również poważne zarzuty o niegospodarność w tym budowę za prawie 100 mln zł kąpieliska w Ochli w momencie, gdy do wyburzenia idzie wiadukt na al. Zjednoczenia. Dodatkowo niejasna polityka medialna i wspieranie hejterskiego i niepodpisanego serwisu wiadomoscizg.pl. A to wszystko jedynie część zarzutów.

Dla porównania podobną ankietę przeprowadziliśmy w grupie „Co się dzieje w Gorzowie?”. Tam wyniki są zupełnie odmienne. Prezydent Jacek Wójcicki, który stawia na innowacje i gospodarkę cieszy się dużym zaufaniem społecznym. Tam 68% ankietowanych pozytywnie ocenia kadencję włodarza, a jedynie 18% uważa, że mógłby rządzić lepiej. Zdania nie ma 14% badanych.

Nasza ankieta to oczywiście jedynie zabawa. Nie można jej porównywać do profesjonalnych analiz czy sondaży, które zawierają tzw. reprezentację.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
22.4 ° C
22.4 °
21.2 °
51 %
0.6kmh
88 %
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
26 °
śr.
20 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE