sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieWypadek na Chrobrego. Czołowe zderzenie

Wypadek na Chrobrego. Czołowe zderzenie

W czwartek – 14 kwietnia – po godz. 9.00 miał miejsce wypadek na ulicy Chrobrego w Krośnie Odrzańskim.

W czwartek, około godziny 9.00 w Krośnie Odrzańskim rozległy się głośne dźwięki syren pogotowia, straży pożarnej i policji. Jednostki pojechały na ulicę Chrobrego, gdzie doszło do wypadku.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim, czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Funkcjonariusze krośnieńscy ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Osoba kierująca peugeotem nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z hyundaiem. W efekcie jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala w Krośnie Odrzańskim.

Ze względu na to, że odcinek DK29 w Krośnie Odrzańskim to jedyna trasa przez Odrę w promieniu kilkudziesięciu kilometrów oraz brak możliwości wyznaczenia objazdów dla wszystkich pojazdów – w mieście, a także poza nim w kilka chwil powstały korki sięgające do Połupina z jednej strony i do Osiecznicy z drugiej. Droga była całkowicie zablokowana przez około dwie godziny.

Aż dziw bierze, że na tak prostej drodze, jak ulica Chrobrego w Krośnie Odrzańskim może dochodzić do wypadków. To jednak nie pierwsze zdarzenie na tym odcinku. Opisywaliśmy takie już wcześniej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
5.5 ° C
6 °
5.5 °
95 %
3.7kmh
100 %
sob.
7 °
niedz.
9 °
pon.
9 °
wt.
12 °
śr.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE