niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieZnany krośnieński chirurg kończy prace

Znany krośnieński chirurg kończy prace

Jak informuje oficjalna strona Zachodniego Centrum Medycznego w Krośnie Odrzańskim pracownicy pożegnali dr n. med. Leona Polaka. Uroczystość odbyła się 20 października, a uczestniczyli w niej współpracownicy oraz zarząd szpitala, oraz starosta Grzegorz Garczyński

Dr Leon Polak na krośnieńskim Oddziale Chirurgii przepracował ponad 20 lat, przez cały ten czas z zaangażowaniem i pasją niósł pomoc wszystkim potrzebującym – czytamy we wpisie pracowników szpitala.

Pracownicy szpitala wręczyli Panu Leonowi drobne upominki oraz podziękowania za wspólne lata pracy, życząc wszystkiego dobrego i mnóstwa zdrowia. Dr Polak przez wiele lat był ostoją oddziału chirurgicznego, prowadzonego przez dr Jacka Jasińskiego.

Pan doktor przez 21 lat bardzo zasłużył się dla naszego szpitala. Wyrażam wdzięczność w imieniu każdego pacjenta, któremu przez ten czas udzieli pomocy – powiedział w rozmowie z nami starosta Grzegorz Garczyński.

W przyszłym roku dr Leon Polak będzie obchodził 60-lecie pracy w zawodzie lekarza. Uprawnienia otrzymał 1 sierpnia 1964 roku.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
22 ° C
22.1 °
17.8 °
56 %
4.1kmh
16 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
29 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE