piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraUlica Nowa zamknięta. Trwają prace związane z nawierzchnią

Ulica Nowa zamknięta. Trwają prace związane z nawierzchnią

Ważna informacja dla zielonogórskich kierowców, którzy na co dzień jeżdżą ulicą Nową. Droga będzie nieprzejezdna w poniedziałek, 23 października. Trzeba skorzystać z objazdów.

Departament Zarządzania Drogami Urzędu Miasta Zielona Góra poinformował o zamknięciu ulicy Nowej w dniu 23 października (poniedziałek) z powodu prac związanych z układaniem nowej nawierzchni. Ma to związek z realizacją zadania „Rozbudowa ul. Nowej w Zielonej Górze”. Kierowcy, którzy korzystają z przejazdu tą ulicą, muszą wybrać inną trasę.

Ulica Nowa w poniedziałek będzie nieprzejezdna na odcinku od ulicy Pułkownika Witolda Pileckiego do ulicy Strzeleckiej. Podczas zamknięcia drogi będą trwały prace, które w przyszłości ułatwią przejazd tą ulicą.

Zielonogórscy kierowcy powinni w tym dniu korzystać z objazdów. Najbardziej korzystnymi trasami będzie przejazd ulicami Lechitów, Grunwaldzką i aleją Juliusza Słowackiego. Osoby jadące przez ulicę Jagodową, nie będą mogły skręcić na rondzie w lewo, a zmuszone będą pojechać dalej prosto przez ulicę Pułkownika Witolda Pileckiego. Następnie skorzystać z podanego wyżej objazdu.

Urząd Miasta Zielona Góra prosi kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania. Warto jednak wyjechać z domu trochę wcześniej i wziąć pod uwagę możliwe korki związane z zamknięciem ulicy Nowej. Według informacji podanej przez Departament Zarządzania Drogami ulica będzie nieprzejezdna tylko w poniedziałek.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
15.1 °
12.4 °
76 %
2.2kmh
55 %
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
22 °
pon.
21 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE