czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraLubuskie Wawrzyny. Głosowanie czytelników na ulubioną książkę

Lubuskie Wawrzyny. Głosowanie czytelników na ulubioną książkę

Trwa gorąca faza głosowania czytelników w ramach prestiżowego plebiscytu Lubuskich Wawrzynów w kategorii „Nagroda Czytelników”. Do 20 lutego, do godziny 20:00, macie szansę wybrać swoją ulubioną książkę spośród 59 zgłoszonych do konkursu.

W tym roku można było zgłaszać książki do następujących kategorii: Lubuskiego Wawrzynu Literackiego, Lubuskiego Wawrzynu Naukowego, Lubuskiego Wawrzynu Dziennikarskiego oraz Plebiscytu online, w którym zwycięzców wybierają czytelnicy. W tej ostatniej każdy może oddać swój głos na jedną spośród 59 zgłoszonych pozycji.

Warto zauważyć, że wszystkie konkursowe publikacje ukazały się w 2023 roku, a ich autorzy mają silne związki z województwem lubuskim poprzez miejsce urodzenia, zamieszkania lub wydawnictwo. Pełna lista książek, na które można głosować, dostępna jest na oficjalnej stronie Lubuskich Wawrzynów – wawrzyny.norwid.net.pl.

Głosowanie na książkę czytelników jest możliwe wyłącznie online za pomocą formularza dostępnego pod adresem: forms.gle. Pamiętajcie, że każdy z czytelników może oddać tylko jeden głos, więc warto dokładnie przemyśleć swoją decyzję. Wsparcie ulubionego autora może stać się inspiracją dla napisania jego kolejnych dzieł literackich. To niepowtarzalna okazja, by wyrazić swoje preferencje czytelnicze i wspomóc autorów w ich pasji literackiej.

Oprócz tego, warto już teraz zaplanować swój udział w Gali Lubuskich Wawrzynów, która odbędzie się 1 marca o godzinie 18:00 w sali im. Janusza Koniusza w bibliotece Norwida. Podczas Gali zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla laureatów, w tym właśnie Nagroda Czytelników.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
2.3 ° C
2.3 °
2.3 °
90 %
2kmh
90 %
czw.
9 °
pt.
7 °
sob.
5 °
niedz.
6 °
pon.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE