czwartek, 18 lipca, 2024

Basen będzie zamknięty

Od najbliższego poniedziałku (27.06) aż do 17. Lipca Pływalnia Kasztelanka znajdująca się w Międzyrzeczu będzie nieczynna dla klientów. Wszystko przez planowaną przerwę technologiczną.

Jak informuje Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku: na basenie przeprowadzane będą prace związane między innymi z konserwacją urządzeń. Roboty rozpoczną się od renowacji rury zjeżdżalni wodnej.

Przypomnijmy: prace technologiczne na Pływalni Miejskiej Kasztelanka prowadzone są co roku. Wszystko po to, by mieszkańcy korzystający z basenu mieli pewność, że znajdujące się tam urządzenia są sprawne i bezpieczne.

W związku z tym przez około trzy tygodnie obiekt będzie zamknięty dla odwiedzających. Pasjonaci pływania będą mogli z niego korzystać ponownie od 17. lipca. W międzyczasie, aby ochłodzić się w upalne dni, można korzystać z licznych jezior znajdujących się nie tylko w okolicach Międzyrzecza, ale w całym województwie lubuskim. Jeśli chodzi o najbliższą okolicę to wolny czas można spędzić między innymi nad Jeziorem Głębokie. Jest to strzeżone i jedno z najchętniej odwiedzanych kąpielisk w województwie. Chociaż sam akwen zmaga się ostatnio z problemami wynikającymi ze zmian klimatu przez co wody w jeziorze jest coraz mniej. O sprawie pisaliśmy tutaj:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
73 %
2.5kmh
73 %
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE