czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczBiuro i kasa przeniesione. Sala wiejska tylko dla mieszkańców

Biuro i kasa przeniesione. Sala wiejska tylko dla mieszkańców

Już wkrótce sala wiejska w Pniewie zostanie oficjalnie przekazana mieszkańcom. Najpierw jednak doczeka się małego remontu, bo w planach jest częściowe odnowienie pomieszczeń. Kiedy obiekt zostanie oddany do dyspozycji mieszkańców?

Sala wiejska w Pniewie powstała w 2006 roku i do tamtej pory korzystali z niej nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale także pracownicy znajdującego się niedaleko Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy – znajdowały się tam bowiem biuro i kasa.

Teraz jednak wszystko się zmieni, bo zarówno kasa jak i biuro zostały przeniesione do nowego budynku (o czym pisaliśmy tutaj). A to oznacza, ze obiekt straci swój turystyczny charakter i pozostanie do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, co z pewnością jest dla nich dobrą wiadomością. A to nie koniec niespodzianek!

Przed przekazaniem pomieszczenia zostaną częściowo odnowione przez pracowników muzeum, którzy między innymi pomalują wewnętrzne ściany. Ich oficjalne przekazanie odbędzie się w przyszłym tygodniu – powiedział Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Przypomnijmy: w budynku, oprócz Sali, znajduje się m.in. kuchnia i toalety. Organizowane są tam m.in. sołeckie spotkania i imprezy okolicznościowe.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
9.8 ° C
9.8 °
9.8 °
72 %
3.6kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
11 °
niedz.
11 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE