niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczDarczyńcy na finał WOŚP w Międzyrzeczu poszukiwani. Działa specjalna grupa

Darczyńcy na finał WOŚP w Międzyrzeczu poszukiwani. Działa specjalna grupa

Wielkimi krokami zbliża się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia w wielu polskich miastach odbędą się liczne wydarzenia, w tym m.in. licytacje. Dlatego też międzyrzecki sztab WOŚP zaprasza chętnych darczyńców do podzielenia się ciekawymi gadżetami, które następnie zostaną wystawione do licytacji.

32. finał WOŚP odbędzie się 28. stycznia. W tym roku organizowany jest on pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Zebrane pieniądze powędrują do oddziałów pulmonologicznych w polskich szpitalach dzięki czemu będzie można kupić nowoczesny sprzęt usprawniający leczenie pacjentów z chorobami płuc.

Tradycyjnie do kwestowania dołącza Międzyrzecz. Tutaj działać będzie sztab 6006 WOŚP MOK Międzyrzecz, który już teraz zachęca mieszkańców do włączenia się do akcji.

Masz ciekawe fanty? Przekaż na licytację

Międzyrzecki sztab szuka w tej chwili darczyńców, którzy mogliby przekazać gadżety, vouchery, itp. na licytację. W tym celu utworzono nawet specjalną grupę na Facebooku, na której na bieżąco przedstawiani będą kolejne fanty.

„Zapraszamy do zaglądania na naszą grupę darczyńców na której w miarę możliwości starać się będziemy prezentować wszystkie przekazywane od Was do naszego sztabu, gadżety, fanty, vouchery i wszystkie dary od serca. Ich licytacja odbędzie się na scenie w dniu 32.Finału WOŚP i podczas niedługo uruchomionych AUKCJI ALLEGRO WOŚP naszego sztabu, które potrwają na platformie allegro do 5 lutego 2024r. Zaglądajcie do grupy, dołączajcie i wspierajcie !! już niedługo będziemy tworzyć posty z linkami przekierowującymi do platformy Allegro WOŚP , aby nic wam nie umknęło .
To wspaniała okazja do zdobycia cudownych i wyjątkowych perełek !”
czytamy na stronie grupy: DARCZYŃCY 32. FINAŁU WOŚP DLA SZTABU 6006 MOK MIĘDZYRZECZ.

Przypomnijmy: do 15. grudnia trwa też nabór wolontariuszy, którzy w dniu finału będą zbierać datki do puszek.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
pochmurnie
11.7 ° C
11.7 °
11.7 °
86 %
3.3kmh
14 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE