niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczGrono podejrzanych coraz mniejsze. Policjanci szukają zabójcy spod Miedzyrzecza

Grono podejrzanych coraz mniejsze. Policjanci szukają zabójcy spod Miedzyrzecza

Lubuscy funkcjonariusze intensywnie pracują nad wytypowaniem sprawcy, który we wrześniu tego roku zabił 75-letnią kobietę. Do dramatu doszło w jednym z mieszkań w miejscowości Brójce w powiecie międzyrzeckim (gmina Torzym). Jak informują funkcjonariusze: grono podejrzanych znacznie się zawęziło.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii policjanci mają coraz więcej możliwości szybszego i skutecznego odnajdywania sprawców przestępstw. Obecnie z nowych technologii korzystają także lubuscy funkcjonariusze pracujący nad wytypowaniem sprawcy straszliwej zbrodni, do której doszło we wsi Brójce, pod Międzyrzeczem.


Jak wynika z sekcji zwłok: 75-letnia kobieta, które ciało znaleziono w jednym z mieszkań, została zabita. Sprawca wciąż pozostaje nieuchwytny, ale policjanci zdradzają, że grono osób podejrzanych znacząco się zmniejszyło.

Technicy kryminalistyki zabezpieczyli wiele śladów, które teraz są poddawane dokładnej analizie za pomocą najnowszych metod badań. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii laboratorium kryminalistycznego, uzyskane wyniki badań zabezpieczonych śladów mogą pozwolić na wskazanie osoby, która dopuściła się popełnienia przestępstwa. W sprawie zabójstwa 75-letniej mieszkanki Brójec śledczy założyli kilka hipotez, a czynności lubuskich policjantów i Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim, która ją nadzoruje, prowadzone są wielotorowo – informuje Mateusz Sławek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Nad sprawą pracuje specjalny zespół, w skład którego wchodzą funkcjonariusze kryminalni i dochodzeniowo-śledczy zajmujący się na co dzień tego typu zdarzeniami.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
słabe opady śniegu
-2.4 ° C
-2.4 °
-2.4 °
94 %
4.3kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
1 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE