niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczJest już nowa siłownia plenerowa

Jest już nowa siłownia plenerowa

Przy Szkole Podstawowej nr 2 w Międzyrzeczu powstała siłownia plenerowa, z której mogą korzystać dzieci i młodzież uczęszczający do placówki. Jej budowa była możliwa dzięki dotacji z Polskich Sieci Elektroenergetycznych.

Siłownie pod chmurką są coraz bardziej popularne. I nic dziwnego, bo aktywność fizyczna, w dodatku na świeżym powietrzu, to samo zdrowie! Tego zdrowia nie powinno więc zabraknąć uczniom SP nr 2, ponieważ teraz mają do dyspozycji różnego rodzaju urządzenia, dzięki którym będą mogli poprawić swoją kondycję, wzmocnić mięśnie i zadbać o sylwetkę.

Siłownia została wybudowana dzięki grantowi w wysokości 20 tysięcy złotych, które gmina otrzymała z Polskich Sieci Elektroenergetycznych w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”.

Najpierw jednak, aby otrzymać środki finansowe, konieczne było złożenie odpowiedniego wniosku do programu. Projekt przygotowany przez urzędników z Międzyrzecza był na tyle dobry, że otrzymał dofinansowanie, a dzieci mogą teraz korzystać z nowych, sportowych sprzętów.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
19 ° C
19 °
19 °
50 %
5.9kmh
89 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
28 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE