piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczJest pusto, ale możesz to zmienić! Podziel się posiłkiem

Jest pusto, ale możesz to zmienić! Podziel się posiłkiem

W Międzyrzeczu działa jadłodzielnia, do której można przynosić jedzenie, zarówno gotowe posiłki jak i produkty żywnościowe. Te zostaną następnie przekazane najbardziej potrzebującym. Warto pomóc, bo punkt zbiórki świeci pustkami.

Zbliża się Wielkanoc, więc to idealny czas, żeby otworzyć swoje serca na tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Zwłaszcza, że w niektórych wypadkach praktycznie nic nas to nie kosztuje!

Żeby zrobić dobry uczynek wystarczy podzielić się tym czego dla nas jest za dużo! Jeśli zostało Ci jedzenie, którego wiesz, ze nie zdołasz już przejeść to zamiast wyrzucać zanieś je do punktu zbiórki. Taki działa w Międzyrzeczu przy ulicy Marcinkowskiego 75.

Można tam przynieść gotowe potrawy jak i zapakowane produkty żywnościowe, które następnie powędrują do potrzebujących. Warto dołączyć do akcji dzielenia się posiłkiem i sprawić komuś radość. Zwłaszcza, że punkt zazwyczaj świeci pustkami co zauważają sami mieszkańcy. Warto więc to zmienić!

Być może to właśnie Ty sprawisz, że czyjeś święta będą lepsze. Zwłaszcza, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na suto nakryty, wielkanocny stół.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
14 ° C
14 °
12.6 °
67 %
2kmh
49 %
pt.
29 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE