czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKolejka pod ziemią już ruszyła!

Kolejka pod ziemią już ruszyła!

W Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym odbyły się testy kolejki wąskotorowej, która będzie woziła turystów podziemnymi tunelami. Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie będzie można korzystać z nowej atrakcji.

Kolejka składa się z ośmiu wagonów i jest zasilana za pomocą akumulatora. Będzie się poruszała po torach znajdujących się w podziemnych bunkrach. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z przejażdżki i pozwiedzać bunkry w zupełnie inny, ciekawy sposób. Jednocześnie z kolejki będzie mogło skorzystać pięćdziesiąt osób, zarówno grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne.

W podziemiach odbyły się już pierwsze testy, ale póki co nie ma jeszcze konkretnej informacji kiedy kolejka będzie dostępna dla turystów. Być może stanie się to jeszcze w te wakacje, ale wszystko zależy od tego jak przebiegną dalsze testy. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo osób, które będą korzystać z atrakcji.

Sama kolejka, gdy już zacznie funkcjonować, będzie dostępna dla zwiedzających Międzyrzecki rejon Umocniony w okresie od kwietnia do października. Później w MRU zaczyna się aktywność nietoperzy i część obiektu jest zamknięta.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
bezchmurnie
13 ° C
13 °
13 °
88 %
2.4kmh
1 %
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
30 °
niedz.
31 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE