poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Komediowe kino plenerowe

Na mieszkańców gminy Międzyrzecz czekają kolejne seanse pod chmurką. Dwa filmy wyemitowane zostaną na Dziedzińcu Zamku w piątek oraz w sobotę.

Kino pod chmurką to letnia atrakcja, w ramach której wszyscy chętni mogą obejrzeć ciekawy film na świeżym powietrzu. Co tydzień emitowane są inne tytułu.

W najbliższy piątek (12.08) Kino Pod Chmurką zaprasza na komedią obyczajową pt. „Zupa nic”. To polska produkcja w reżyserii Kingi Dębskiej. To historia małżeństwa, które stara się przetrwać w niełatwym systemie i stawia czoła coraz to nowym wyzwaniom jakie się przed nimi pojawiają. A w tym wszystkim są jeszcze dwie córki i babcia. Będzie się działo! Start filmu godzina 21:30.

Dzień później, w sobotę (13.08) wyemitowany zostanie film pt. „Palm Springs”. To zakręcona, amerykańska komedia romantyczna opowiadająca o dwojgu ludzi bawiących się na pewnym weselu, którzy z dziwnych przyczyn zostają uwięzieni w pętli czasowej. Muszą się nauczyć jakoś ze sobą przetrwać. Start 21:30.

Przypomnijmy: filmy będą puszczane na Dziedzińcu Zamku, gdzie na kinomaniaków będą czekać leżaki. Każdy może też wziąć swoje krzesełko lub koc. Wstęp wolny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
2 ° C
4 °
2 °
86 %
2.1kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE