wtorek, 30 maja, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczMedale dla zasłużonych strażaków

Medale dla zasłużonych strażaków

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Gorzyca podsumowali miniony rok. Ci najbardziej zasłużeni dostali specjalne odznaki. Były podziękowania, gratulacje i jednogłośne absolutorium dla zarządu.

Specjalne zebranie odbyło się w minioną sobotę (05.02) i było okazją do wyróżnienia tych strażaków, którzy jak do tej pory zanotowali największe zasługi dla straży. Srebrną oznakę za zasługi dla pożarnictwa odebrali Andrzej Madzelan i Franciszek Kozdrowski. Z kolei odznaki Wzorowego Strażaka powędrowały do Jakuba Sawali i Anny Humeniuk.

Oprócz tego podczas zebrania podsumowano cały miniony rok i przedstawiono sprawozdanie. Funkcjonariusze jednogłośne udzielili także absolutroium dla obecnego zarządu. Nie zabrakło gratulacji i podziękowań. Te powędrowały do prezesa OSP Arka Madzelana i całego zarządu od burmistrza Międzyrzecza, który także wziął udział w spotkaniu.

Bezinteresownie ratujecie mienie i życie mieszkańców. Serdecznie Wam za to dziękuję – mówił Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Przypomnijmy: rada miejska przyjęła projekt na mocy którego co roku w budżecie zabezpieczane będą pieniądze na zakup kolejnego, nowego samochodu ratowniczego dla OSP.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
64 %
2.4kmh
100 %
wt.
22 °
śr.
23 °
czw.
22 °
pt.
19 °
sob.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE