sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczMedale dla zasłużonych strażaków

Medale dla zasłużonych strażaków

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Gorzyca podsumowali miniony rok. Ci najbardziej zasłużeni dostali specjalne odznaki. Były podziękowania, gratulacje i jednogłośne absolutorium dla zarządu.

Specjalne zebranie odbyło się w minioną sobotę (05.02) i było okazją do wyróżnienia tych strażaków, którzy jak do tej pory zanotowali największe zasługi dla straży. Srebrną oznakę za zasługi dla pożarnictwa odebrali Andrzej Madzelan i Franciszek Kozdrowski. Z kolei odznaki Wzorowego Strażaka powędrowały do Jakuba Sawali i Anny Humeniuk.

Oprócz tego podczas zebrania podsumowano cały miniony rok i przedstawiono sprawozdanie. Funkcjonariusze jednogłośne udzielili także absolutroium dla obecnego zarządu. Nie zabrakło gratulacji i podziękowań. Te powędrowały do prezesa OSP Arka Madzelana i całego zarządu od burmistrza Międzyrzecza, który także wziął udział w spotkaniu.

Bezinteresownie ratujecie mienie i życie mieszkańców. Serdecznie Wam za to dziękuję – mówił Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Przypomnijmy: rada miejska przyjęła projekt na mocy którego co roku w budżecie zabezpieczane będą pieniądze na zakup kolejnego, nowego samochodu ratowniczego dla OSP.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
-0 ° C
0.1 °
-0.2 °
84 %
2.4kmh
99 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-1 °
śr.
-3 °

NAJPOPULARNIEJSZE