czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczMikołaj, warsztaty i występy, czyli Jarmark Mikołajkowy!

Mikołaj, warsztaty i występy, czyli Jarmark Mikołajkowy!

Już jutro, tj. we wtorek (06.12) w Międzyrzeczu odbędzie się tradycyjny Mikołajkowy Jarmark. Tradycyjnie odbędzie się świąteczny kiermasz, nie zabraknie trakcji dla najmłodszych, a także zorganizowana zostanie zbiórka charytatywna.

Jarmark Mikołajkowy to już tradycja kultywowana w wielu miastach, i to nie tylko w Polsce, bo z niezwykłych jarmarków znani są też m.in. nasi zachodni sąsiedzi. Międzyrzecz również, jak co roku, zaprasza mieszkańców do udziału w tym niezwykłym, świątecznym wydarzeniu.

Już jutro od godziny 16:00 na placu przy ratuszu staną stoiska, na których będzie można kupić m.in., własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, bombki, wianki czy łańcuchy. Znajdzie się też coś do jedzenia – a to wszystko od lokalnych sytawców.

To oczywiście nie koniec, bo jak zawsze przy takich okazjach nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Odbędą się m.in. warsztaty plastyczne, podczas których dzieci nauczą się jak zrobić papierowe dekoracje świąteczne oraz warsztaty wikliniarskie, w trakcie których będzie można nauczyć się robienia choinek i wianuszków.

Oprócz tego zaplanowano występy dzieci z międzyrzeckich szkół i przedszkoli. Ale czym byłby jarmark bez Świętego Mikołaja? Niczym! Dlatego na placu pojawi się też starszy pan z siwą brodą, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać… może o tym co przyniesie pod choinkę?

W tym roku w trakcie jarmarku zorganizowana zostanie też zbiórka charytatywna na rzecz 11-letniej Amelii cierpiącej na afazję motoryczną.

Jarmark Mikołajkowy rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 21:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
pochmurnie
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
97 %
2.6kmh
23 %
czw.
23 °
pt.
29 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE