niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Fachowa pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży - wystartowała

Fachowa pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży – wystartowała

W gorzowskim szpitalu uruchomiony został Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. Pomoc i wsparcie mogą tu uzyskać zarówno najmłodsi jak i ich rodzice.

Nowa poradnia od początku grudnia działa w Centrum Zdrowia Psychicznego w Gorzowie. To niezwykle ważna wiadomość, ponieważ jak wskazują statystyki w ostatnich latach drastycznie wzrósł odsetek dzieci popełniających lub próbujących popełnić samobójstwo. Tego faktu nie poprawia brak lub też niewystarczający dostęp do specjalistycznej opieki psychologicznej dla najmłodszych.

Dlatego takie ośrodki jak ten, który właśnie wystartował w Gorzowie, są na wagę złota! Na miejscu można skorzystać z pomocy zarówno psychologów, psychoterapeutów jak i terapeutów środowiskowych, a na ich wsparcie mogą liczyć nie tylko dzieci i młodzież, ale także ich rodzice bądź opiekunowie.

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 95 7827951. Do ośrodka można się rejestrować od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 20:00 (pon., śr.) oraz od 7:30 do 15:00 (wt., czw., pt.).

Przypomnijmy: gorzowski szpital już od początku tego roku był przygotowany do uruchomienia Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, ale dopiero na początku listopada Narodowy Fundusz Zdrowia zakontraktował ośrodek, o czym więcej pisaliśmy tutaj:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
49 %
2.4kmh
86 %
niedz.
22 °
pon.
25 °
wt.
24 °
śr.
21 °
czw.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE