wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczNajlepsi uczniowie nagrodzeni

Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Szesnaścioro uczniów i absolwentów międzyrzeckich podstawówek odebrało stypendia burmistrza Międzyrzecza. Wyróżnienia powędrowały do laureatów olimpiad oraz uczniów mających najlepsze wyniki w nauce.

Oficjalna gala wręczenia stypendiów odbyła się we wtorek (30.08) w sali kinowo-koncertowej Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Nagrody pieniężne wręczył młodym burmistrz Remigiusz Lorenz. Wśród 16 wyróżnionych osób znalazła się tez jedna, która otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez burmistrza.

Wszyscy mają bardzo dobre oceny, a w dodatku są laureatami olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz wyróżniają się osiągnięciami artystycznymi i sportowymi – powiedziała Izabella Korejwo, kierowniczka Gminnego Zespołu Oświaty.

Osiągnięcia naszych uczniów świadczą o wysokim poziomie nauczania w międzyrzeckich szkołach, a w dodatku promują nasze miasto. Mam nadzieję, że stypendia są dla nich dodatkową zachętą do nauki i wytężonej pracy na kolejne sukcesy – dodał Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Tak ważnemu wydarzeniu w życiu młodych ludzi towarzyszyła wyjątkowa oprawa artystyczna. Na scenie wystąpili bowiem indywidualnie i zespołowo młode wokalistki z chóru Piccolo prowadzonego przez Ewę Witkowską.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
5 ° C
5 °
5 °
76 %
2.6kmh
42 %
wt.
6 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE