poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPierwszy Rajd Hobby Horse!

Pierwszy Rajd Hobby Horse!

Na plaży Ośrodka Wypoczynkowego Głębokie zorganizowany zostanie rajd Hobby Horse, czyli… zawody na koniach-kukiełkach dosiadanych przez uczestników zabawy. Odbędzie się on już w najbliższą sobotę (30.07).

Hobby Horse to dyscyplina sportowa, która powstała około 2011 roku i obecnie jest bardzo popularna w krajach skandynawskich. Chodzi o to, że uczestnicy zawodów symulują jazdę konną na „koniach na patyku”, czyli po prostu kukiełkach. Ich zadaniem jest pokonanie przygotowanego wcześniej toru przeszkód.

I właśnie taki tor powstaje obecnie nad jeziorem Głębokie. Jak zapowiadają organizatorzy: będzie to istny parkur. Wbrew pozorom ta dyscyplina wymaga bardzo dużej wytrzymałości, zręczności o ogólnej koordynacji ciała. A przy tym można się naprawdę świetnie bawić!

W sobotnim rajdzie mogą wziąć udział dzieci i młodzież. Wstęp jest wolny, wystarczy tylko wziąć ze sobą swojego Hobby Horse lub wypożyczyć go na miejscu od organizatorów. Impreza startuje o godzinie 12:00. Nie są potrzebne wcześniejsze zapisy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na Facebookowym profilu Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
1.2kmh
100 %
pon.
29 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE