sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPobiegaj dla zdrowia i aktywnie spędź wieczór

Pobiegaj dla zdrowia i aktywnie spędź wieczór

Już dzisiaj (tj. 01.02) wszyscy chętni mogą wziąć udział w kolejnym wieczorze biegowym organizowanym w Międzyrzeczu. Start godzina 18:00, zakończenie około 20:00. Bieganie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Mieczysława Mikuły. Wstęp wolny.

Gminne Wieczory Biegowe stają się już międzyrzecką tradycją. W każdy wtorek wszyscy miłośnicy biegania zbierają się na stadionie by wspólnie „zaliczyć parę kółek”. Mimo, że na dworze o tej godzinie jest już ciemno to na stadionie uruchomione zostaje sztuczne światło, które tworzy też wyjątkowy klimat.

Na stadionie trzeba jednak pamiętać o stosowaniu się do kilku zasad. Przede wszystkim na obiekcie w jednym czasie nie może przebywać więcej niż 25 osób. Zakaz wejścia mają osoby z objawami jakiejkolwiek infekcji i obowiązuje nakaz dezynfekcji dłoni. Więcej szczegółów na stronie www.mosiw.pl.

A bieganie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. To coś i dla zdrowia i urody. Zrzucenie zbędnych kilogramów to oczywisty skutek regularnej aktywności fizycznej, ale ponadto bieganie m.in. poprawia komfort snu i ułatwia zasypianie, wpływa na dotlenienie organizmu, a tym samym wzmocnienie płuc, poprawia układ sercowo-naczyniowy czy zapobiega depresji.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
-0 ° C
0.1 °
-0.2 °
84 %
2.4kmh
99 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-1 °
śr.
-3 °

NAJPOPULARNIEJSZE