sobota, 3 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPokazy, tańce i nagrody, czyli Festyn Charytatywny dla Mai

Pokazy, tańce i nagrody, czyli Festyn Charytatywny dla Mai

Już jutro (tj. w niedzielę 13.02) w Międzyrzeczu odbędzie się wyjątkowy festyn, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie małej Mai. A na festynie ciekawe atrakcje dla wszystkich mieszkańców!

Maja Tomczak ma niespełna dwa latka i choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Aby mogła żyć musi przyjąć kosztowne leki. Dlatego właśnie organizowany jest Festyn Charytatywny.

Festyn odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzeczu. Zaplanowano między innymi pokaz iluzjonisty, występy taneczne (taniec nowoczesny, towarzyski) czy pokaz rekordzistów Guinnessa w paleniu gumy motocyklowej. Będą także koncerty. Na scenie pojawi się Andrzej Krzywy, czyli wokalista zespołu De Mono- jego występ zaplanowano na godzinę 17:00. Z kolei nieco wcześniej, bo o 16:10 zaśpiewa Patrycja Greczyło, uczestniczka „Szansy na Sukces”. Będą także licytacje i loterie.

A to wszystko, aby pomóc chorej Mai. Dziewczynka urodziła się zdrowa, ale po ósmym miesiącu swojego życia lekarze zdiagnozowali u niej SMA. Konieczna jest więc terapia, które koszty oscylują w granicach 9,5 mln złotych! Dlatego cały dochód jaki zostanie uzyskany podczas festynu powędruje na leczenie dziewczynki.

Sam festyn rozpocznie się o godzinie 13:00. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na Facebookowym profilu Gminy Międzyrzecz.

W związku z organizacją festynu w godzinach od 10:00 do 20:00 zamknięty zostanie parking przy ulicy Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich (na wysokości hali sportowo-widowiskowej i pływalni Kasztelanka).  


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
-0.2 ° C
0 °
-0.7 °
85 %
2.9kmh
89 %
sob.
1 °
niedz.
3 °
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE