czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPół wieku razem? To dopiero miłość! Trwają zgłoszenia do Złotych Godów

Pół wieku razem? To dopiero miłość! Trwają zgłoszenia do Złotych Godów

Urząd Stanu Cywilnego w Gorzowie czeka na zgłoszenia od par, które zawarły związek małżeński 50 lat temu! Pary będą mogły wziąć udział w obchodach Złotych Godów, by uczcić swoją miłość.

Złote Gody to wyjątkowa uroczystość. W końcu nie co dzień świętuje się 50 lat pożycia małżeńskiego. Tym bardziej w obecnych czasach kiedy to coraz więcej par decyduje się na wzięcie rozwodu. Trzeba przyznać, że przeżycie ze sobą pół wieku to niezwykłe osiągniecie wymagające nie tylko wzajemnej miłości, ale także zrozumienia, cierpliwości, szacunku. To też sztuka chodzenia na kompromisy, sztuka, którą jak się okazuje, nie każdy posiadł.

Dlatego też wszystkie pary z Międzyrzecza, które zawarły związek małżeński w 1973 roku mogą świętować wspólnie! USC z Międzyrzecza przygotowuje uroczystość Złotych Godów, która odbędzie się we wrześniu.

Małżeństwa, które chciałyby wziąć w niej udział mogą się zgłaszać do 28. kwietnia. Wystarczy przyjść do USC, znajdującego się w pokoju nr 102 w Urzędzie Miejskim, i zadeklarować swój udział. Do urzędu muszą się zgłosić obaj małżonkowie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
7.6 °
86 %
4.1kmh
100 %
czw.
16 °
pt.
12 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE