poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Podpalacz w areszcie

Gorzowscy policjanci złapali osobę odpowiedzialną za podpalenie wiat śmietnikowych. Sprawcą okazał się 28-letni mężczyzna. Podpalacz usłyszał już zarzuty i w areszcie będzie oczekiwał na dalsze kroki wymiaru sprawiedliwości.

Mężczyzna usłyszał łącznie osiem zarzutów związanych z podpaleniem altan śmietnikowych, do których doszło 30 stycznia na terenie Gorzowa.

Tożsamość mężczyzny została ustalona dzięki pracy operacyjnej policjantów. Podejrzany usłyszał 8 zarzutów. W pożarach spaleniu uległy kontenery za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na wniosek prokuratora rejonowego, sąd tymczasowo aresztował mężczyznę” informują gorzowscy policjanci.

Przypomnijmy: ogień podłożony został w kilku miejscach w krótkich odstępach czasu. Łącznie spalonych zostało 28 kontenerów umiejscowionych na ulicach Legionów Polskich, Kwiatkowskiego, Narutowicza, Paderewskiego, Kościuszki i Witosa. Starty oszacowano na ponad 30 tysięcy złotych.

„Nikt nie miał wątpliwości, że pożary nie są dziełem przypadku. Brak było jednak świadków, którzy widzieliby podejrzanego. Działania w sprawie prowadzili kryminalni I komisariatu policji”  czytamy w komunikacie policji.

Decyzją sądu, 28-latek odpowiedzialny za ten podpalenia został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. To właśnie tam czekać będzie na rozprawę. Funkcjonariusze sprawdzają teraz czy mężczyzna nie odpowiada jeszcze za inne, podobne zdarzenia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
99 %
1.6kmh
67 %
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE