sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPolicjanci usłyszeli za drzwiami dziwne odgłosy. Musieli działać szybko!

Policjanci usłyszeli za drzwiami dziwne odgłosy. Musieli działać szybko!

Dzięki natychmiastowej interwencji międzyrzeckich policjantów kobieta z silnym atakiem padaczki w porę otrzymała pomoc i została przekazana pod opiekę lekarzy. Gdyby nie reakcja funkcjonariuszy mogłoby dojść do tragedii.

Cała sytuacja miała miejsce minionej środy (21.12) w jednej z miejscowości w gminie Międzyrzecz. To właśnie wtedy w godzinach porannych, policjanci wykonujący obowiązki służbowe w budynku wielorodzinnym usłyszeli niepokojące odgłosy dochodzące z jednego z mieszkań.

Wielokrotne pukanie do drzwi okazało się być bezskuteczne, a odgłosy coraz wyraźniejsze. Sytuacja wzbudziła u policjantów obawę zagrożenia życia bądź zdrowia osoby znajdującej się wewnątrz – relacjonuje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Po naciśnięciu klamki okazało się, że drzwi były otwarte, dlatego mundurowi weszli do środka. Tam na podłodze leżała kobieta z objawami wskazującymi na silny atak padaczki.

Z jej ust wydobywała się wydzielina, którą się dusiła, kobieta miała silne drgawki powodujące uderzenia częściami ciała meble – dodaje Mateusz Maksimczyk.

Policjanci natychmiast udzielili kobiecie pierwszej pomocy udrażniając drogi oddechowe i układając ją w pozycji bocznej ustalonej. Na miejsce wezwano też pogotowie ratunkowe, które przewiozło kobietę do szpitala.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
0 ° C
0 °
0 °
75 %
4.2kmh
28 %
sob.
3 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
wt.
2 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE