środa, 29 listopada, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczNowe audiobooki w międzyrzeckiej bibliotece

Nowe audiobooki w międzyrzeckiej bibliotece

Biblioteka Publiczna miasta i Gminy Międzyrzecz zaprasza mieszkańców do odwiedzin. Tym bardziej, że na półki trafiły nowe audiobooki! Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Audiobooki to inaczej książki mówione, czyli po prostu nagrania dźwiękowe, na których lektor czyta wybrane publikacje. To dobra alternatywa dla tych, którzy np. mają problemy ze wzrokiem lub chcą, aby książki towarzyszyły im podczas codziennych czynności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gotując, spacerując czy ćwicząc włożyć słuchawki do uszu i delektować się ulubioną lekturą.

Tym bardziej, że do Wypożyczalni dla Dorosłych w międzyrzeckiej bibliotece trafiły nowe tytuły najpoczytniejszych pisarzy literatury polskiej (i nie tylko). Wśród nich między innymi: Małgorzata Kursa, Krystyna Mirek, Krzysztof Jóźwik, Halina Kowalczuk, Krzysztof Bochus, Julia Quin czy Lucinda Berry. Pełną listę audiobooków znajdziecie na Facebookowym profilu Biblioteki Publicznej Miasta i gminy Międzyrzecz.

Audiobooki jak i tradycyjne książki wypożyczać można w gmachu znajdującym się przy osiedlu Centrum 8 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w soboty w godzinach od 10:00 do 15:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
0 ° C
0 °
-0.2 °
68 %
4.7kmh
100 %
śr.
0 °
czw.
0 °
pt.
-1 °
sob.
-1 °
niedz.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE