sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPoszukiwany mężczyzna jest już za kratami

Poszukiwany mężczyzna jest już za kratami

I tym razem zatrzymanie było możliwe dzięki szybkiej reakcji policjanta, który akurat nie pełnił służby. Mimo tego wykazał się sprawnością i umiejętnością błyskawicznego podejmowania decyzji.

Do samego zatrzymania doszło w miniony poniedziałek (tj. 14.03). Wtedy też dzielnicowy z Komisariatu Policji w Skwierzynie, będąc po służbie, zauważył mężczyznę, który poszukiwany był przez policję w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna uchylał się od wyroku, ale jego wizerunek był dostępny dla mundurowych. Policjant natychmiast rozpoznał 42-letniego przestępcę i postanowił go zatrzymać.

– Nie czekając ani chwili, wykorzystał dogodny moment i zatrzymał poszukiwanego mężczyznę, który był kompletnie zaskoczony widokiem nieumundurowanego funkcjonariusza. Po zatrzymaniu dzielnicowy natychmiast poinformował dyżurnego, który skierował na miejsce policyjny patrol – informuje Mateusz Maksimczyk z Komendy powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Zatrzymany został doprowadzony do aresztu śledczego gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Policjantem, który wykazał się sprawnością i szybkością w działaniu był Marcin Marcinkowski – dzielnicowy z dwudziestotrzyletnim stażem.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
-0 ° C
0.1 °
-0.2 °
84 %
2.4kmh
99 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-1 °
śr.
-3 °

NAJPOPULARNIEJSZE