czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczRosomaki, wyrzutnie i grochówka, czyli Wojskowe Targi Pracy

Rosomaki, wyrzutnie i grochówka, czyli Wojskowe Targi Pracy

Już w piątek i w sobotę (17-18.03) w Międzyrzeczu odbędą się targi promujące służbę w wojsku. Będzie można nie tylko dowiedzieć się jakie są tam ścieżki rozwoju, ale także zapoznać się ze sprzętami, których wojskowi używają na co dzień. Będzie się działo!

Wojskowe Targi Służby i Pracy to wyjątkowe wydarzenie, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni!  Skierowane są tak naprawdę do każdego , nie tylko do osób zainteresowanych służbą w wojsku. Zwłaszcza, że zaplanowano szereg atrakcji. Na miejscu pojawią się bowiem typowe sprzęty wojskowe. A wśród nich: transportery, Rosomaki, pojazdy ewakuacji i ratownictwa „Hardun”, wyrzutnia rakietowa WR-40 Langusta, przeciwlotniczy system rakietowo-artyleryjski PSR-A- PILICA i wiele innych!

Głównym celem targów jest oczywiście zachęcenie do wstąpienia w szeregi wojska, dlatego zainteresowani będą mieli okazję uzyskać wiele przydatnych informacji dotyczących ścieżek rozwoju, zarobków oraz samego systemu pracy w dobrowolnej jak i zawodowej służbie wojskowej.

Targi odbędą się w piątek i w sobotę w godzinach od 9:00 do 18:00 w hali sportowo-widowiskowej oraz na parkingu przed halą. W związku z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu na ul. Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich. Utrudnienia te już od dzisiaj (czwartek).


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
8 ° C
8 °
7.6 °
86 %
4.1kmh
100 %
czw.
16 °
pt.
12 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE