piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Udało się! Azylobus dla zwierząt kupiony

Udało się! Azylobus dla zwierząt kupiony

Dzięki hojności mieszkańców gorzowskie schronisko mogło kupić duży samochód, który będzie służył do transportu zwierząt. Teraz uda uratować więcej czworonogów i dać im szansę na nowy dom.

W styczniu schronisko ogłosiło zbiórkę na Azylobus, czyli nowy, bezpieczny i pojemny samochód. Jest on niezbędny do transportu zwierząt odbieranych m.in. z różnego rodzaju interwencji. Do tej pory schronisko nie dysponowało takim wozem, przez co nie mogło sprostać potrzebom wszystkich zwierząt.

Teraz na pewno będzie inaczej, bo mieszkańcy ochoczo wsparli zbiórkę, dzięki czemu Azylobus jest już do dyspozycji gorzowskich Azorków.

„Mamy nasze upragnione Auto! Dzięki Waszym dobrym sercom w końcu udało się. Azylobusik już stoi na naszym podjeździe i jest gotowy do tego, by służyć zwierzętom i schronisku.
Gdy 2. stycznia zakładaliśmy zbiórkę, tak na dobrą sprawę nie wierzyliśmy do końca, że się uda. Inflacja, ciężkie czasy… A kwota do zebrania była naprawdę spora. Daliśmy sobie czas do końca lipca. Ale zaskoczyliście nas i już pod koniec lutego zbiórka była pełna. Każda wpłacona złotówka miała ogromną wartość, nie tylko materialną… Każda kolejna wpłata dodawała nam skrzydeł i zaczęliśmy wierzyć że to się UDA. Nawet nie wiecie, jak wiele to dla nas znaczy i jak bardzo jest to dla nas ważne.
Dziękujemy i kłaniamy się w pas”
czytamy na Facebookowym profilu Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Azyl” – Schronisko Azorki Gorzów Wlkp.

Kwota jaką udało się zebrać to ponad 43 tysiące złotych.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE