środa, 1 lutego, 2023

Serce pełne nakrętek

Wielkie serce znajdujące się pod Komendą Powiatową Policji w Międzyrzeczu zostało w całości wypełnione zakrętkami. Teraz zostaną one przekazane  na cele charytatywne.

Dzięki pomocy mieszkańców i policjantów z Międzyrzecza osoby potrzebujące będą miały szanse na pomoc. Każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę, a raczej nakrętkę, bo to właśnie nakrętki od butelek można było wrzucać do ogromnego serca. Tym razem zostało ono zapełnione błyskawicznie.

– Policjanci wraz z lokalną społecznością z Międzyrzecza od dłuższego czasu pomagają zbierając plastikowe nakrętki i przekazując je na cele charytatywne. To już kolejne pełne nakrętek serce, które niesie pomoc i nadzieję na lepsze jutro – przyznaje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w  Międzyrzeczu.

Zbieranie nakrętek niesie ze sobą sporo korzyści. Po pierwsze chodzi o dbanie o środowisko, ponieważ nakrętki powędrują do firmy recyklingowej, która przetworzy je i zrobi z nich np. kolejne nakrętki, butelki czy choćby worki na śmieci. Z drugiej strony natomiast pieniądze ze sprzedaży nakrętek powędrują na rzecz fundacji czy indywidualnych osób potrzebujących.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
3 ° C
3.5 °
3 °
91 %
8kmh
100 %
śr.
3 °
czw.
5 °
pt.
6 °
sob.
4 °
niedz.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE