poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczSylwia Grzeszczak, DonGURALesko i Sarius na Dniach Międzyrzecza!

Sylwia Grzeszczak, DonGURALesko i Sarius na Dniach Międzyrzecza!

Znamy już artystów oraz atrakcje, z jakich będą mogli skorzystać mieszkańcy podczas tegorocznych Dni Międzyrzecza. Te zaplanowano na dni 2-4 września.

Świętowanie rozpocznie Międzyrzecki Festiwal Smaków, który rozpocznie się w piątek (02.09) i potrwa aż do niedzieli (04.09). Na placu przy Ratuszu będzie można spróbować potrwa pochodzących z każdego zakątka świata. Wszyscy powinni znaleźć coś dla siebie.

W piątek wystartują też pierwsze koncerty. O godzinie 20:00 na scenie znajdującej się w strefie koncertowej za MCK pojawi się Paulina Gołębiowska. Po niej, około godziny 21:30 wystąpi Sylwia Grzeszczak.

Z kolei sobota, czyli 3. września, upłynie na sportowo. Do południa odbędą się bowiem turnieje tenisa ziemnego, gier strategicznych, zawody wędkarskie spławikowe oraz turniej szachowy.

Później trochę rozluźnienia na kolejnych koncertach. Na scenie od godziny 19:00 do 23:30 będą się kolejno pojawiać tacy artyści jak: PROXIMA – MARPI&CeZeT DJ HAY, DJ Soina, DonGURALesko, Sarius, Marc Van Linden oraz Shaun Baker.

Ostatniego dnia, tj. w niedzielę (04.09) zaplanowano Dzień otwarty tenisa ziemnego, warsztaty z Kicią Kocią i Bajanką, Festiwal Rowerowy oraz spotkanie z podróżniczką Olą Mae. Będzie też spektakl pt. Turyści”.

O wydarzeniach w ramach Dni Międzyrzecza będziemy jeszcze na bieżąco informować, ale szczegółowy harmonogram jest tez już dostępny m.in. na Facebookowym profilu Gminy Międzyrzecz.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
1.2kmh
100 %
pon.
29 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE