poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczSześć godzin gry, ponad dwudziestu zawodników

Sześć godzin gry, ponad dwudziestu zawodników

W sobotę (23.07) na Ośrodku Wypoczynkowym Głębokie odbył się turniej w siatkówkę plażową dla dorosłych. Zmagania trwały aż sześć godzin, ostatecznie zwyciężyła para z Międzyrzecza.

Turniej rozgrywany był pomiędzy dwuosobowymi zespołami. Łącznie wzięły w nim udział 24 osoby i w trakcie sześciu godzin rozegrano 38 setów. Najlepsi okazali się międzyrzeczanie: Piotr Haładus i Mariusz Sulikowscy. Na drugim miejscu znalazła się para z Gorzowa: Marcin Urbanowski i Daniel Tetłak. Z kolei ostatnie miejsce na podium przypadło również zawodnikom z Międzyrzecza: Marcinowi Wanatowi i Kamilowi Dobrowolskiemu.

„Wielką niespodziankę sprawili młodzi juniorzy – zawodnicy UKS Jedynka z Międzyrzecza Alan Stachowiak i Piotr Grobelny , którzy to po równej walce i nieprzeciętnej determinacji awansowali do ścisłego półfinału, zajmując ostatecznie czwarte miejsce w całym turnieju” czytamy na Facebookowym profilu Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku, organizatora zawodów.

Turniej w siatkówkę plażową dla dorosłych to jedna z atrakcji przygotowanych przez MOSiW na wakacje. Oprócz tego nad jeziorem Głębokie działa Strefa Sportowa, gdzie można pograć w ping ponga, siatkówkę lub poćwiczyć na świeżym powietrzu. Co wtorek z kolei odbywają się wieczory biegowe na stadionie miejskim (startują o godzinie 19:00). Na weekend organizowane są również seanse pod chmurką. W sierpniu kino plenerowe będzie działać na Dziedzińcu Zamku Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej (szczegóły na Facebookowym profilu Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury). Jest też szereg ciekawych zabaw dla najmłodszych, o których pisaliśmy tutaj:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
1.2kmh
100 %
pon.
29 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE