niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczToaleta przy Staszica nieczynna. Ktoś zniszczył zamek

Toaleta przy Staszica nieczynna. Ktoś zniszczył zamek

Jak informują urzędnicy publiczna toaleta zlokalizowana przy ulicy Staszica w Międzyrzeczu jest nieczynna do odwołania. Wszystko dlatego, że upodobali ja sobie wandale i teraz wymaga naprawy.

Wandalom nie wystarcza już niszczenie wiat autobusowych, koszy na śmieci czy ławeczek – takie niszczenie mienia zdarza się regularnie nie tylko w Międzyrzeczu, ale praktycznie w każdej miejscowości. Trudno tłumaczyć skąd się biorą takie zachowania, ale jedno jest pewne: płacą za to podatnicy, czyli każdy mieszkaniec z osobna!

Nie mówiąc już o utrudnieniach, które wiążą się na przykład ze zniszczoną ławką na przystanku, na której starsi ludzie mogli spokojnie odpocząć czekając na autobus.

Teraz wandale postanowili zniszczyć miejską toaletę. Urzędnicy z zamka wyciągnęli metalowe przedmioty i kawałki drewna. Dlaczego ktoś je tam umieścił? Nie można wskazać żadnego racjonalnego powodu.

Teraz toaleta, a dokładniej mechanizm zamka, musi zostać naprawiony, a to oznacza, że na jakiś czas została ona wyłączona z użytku.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
19 ° C
19 °
19 °
50 %
5.9kmh
89 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
28 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE