niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPrzedłużone zapisy na Międzyrzecki Bieg Niepodległości!

Przedłużone zapisy na Międzyrzecki Bieg Niepodległości!

Jeszcze do środy, tj. do 1. listopada wszyscy chętni mogą się zapisywać do kolejnej edycji jednego z najbardziej popularnych biegów w Międzyrzeczu. Do pokonania będzie licząca nieco ponad 5 kilometrów trasa. Sam bieg zaplanowano, tradycyjnie, na dzień 11. listopada, tj. Narodowe Święto Niepodległości.

Międzyrzecki Bieg Niepodległości

To będzie już kolejna edycja biegu, który odbywa się od 2016 roku (z przerwą w roku 2020 z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne).

Celem imprezy jest zarówno uczczenie Święta Niepodległości, ale także rozpowszechnianie aktywności fizycznej poprzez bieganie oraz promocja miasta.

Uczestnicy wystartują ze stadionu miejskiego (tutaj też znajdzie się meta). Biegacze ruszą ze stadionu, a następnie pobiegną kładką na rzece „Obrze”, chodnikiem przy ul. Piastowskiej do kładki na rzece „Obrze”, ścieżką wzdłuż rzeki Obry, ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż ulicy Staszica, a później z powrotem na bieżnię stadionu miejskiego.

Jak co roku każdy może wziąć ze sobą flagi, chorągiewki, szaliki czy specjalne koszulki, które będą nawiązywać do święta odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zapisy na Międzyrzecki Bieg Niepodległości

Urzędnicy informują, ze zapisy, które pierwotnie miały trwać do 27. października, zostają wydłużone i można ich dokonywać jeszcze do 1. listopada, czyli do środy. Istnieje też możliwość zapisania się w dniu imprezy, ale wtedy uczestnik nie otrzyma specjalnego pakietu startowego w skład którego wchodzi okolicznościowy medal i dedykowana koszulka.

Zapisów można dokonać za pośrednictwem strony: VII Bieg Niepodległości Międzyrzecz | Panel Maratończyk Pomiar Czasu (maratonczykpomiarczasu.pl).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
19 ° C
19 °
19 °
50 %
5.9kmh
89 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
28 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE