sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczTrwają zapisy na Międzyrzecki Bieg Niepodległości

Trwają zapisy na Międzyrzecki Bieg Niepodległości

Biegacze mogą się już zgłaszać do kolejnej edycji biegu, wiodącej ulicami Międzyrzecza. Do pokonania będzie trasa licząca około 10 kilometrów. Sam bieg zaplanowano, tradycyjnie, na dzień 11. listopada, tj. Narodowe Święto Niepodległości.

W tym roku będzie to już szósta edycja biegu, który odbywa się od 2016 roku (z przerwą w roku 2020 z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne).

Celem imprezy jest zarówno uczczenie Święta Niepodległości, ale także rozpowszechnianie aktywności fizycznej poprzez bieganie oraz promocja miasta.

Uczestnicy wystartują spod Pomnika Tysiąclecia i przebiegną ulicami miasta. Jak co roku każdy może wziąć ze sobą flagi, chorągiewki, szaliki czy specjalne koszulki, które będą nawiązywać do święta odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zapisy już trwają. Wszyscy, którzy zgłoszą swój udział do niedzieli (16.10) otrzymają specjalny pakiet startowy, w skład którego wchodzi okolicznościowy medal i dedykowana koszulka. Zapisów można dokonać za pośrednictwem strony: VI Bieg Niepodległości Międzyrzecz | Panel Maratończyk Pomiar Czasu (maratonczykpomiarczasu.pl). Zgłosić się można jeszcze w samym dniu biegu, ale organizatorzy apelują, aby zrobić to odpowiednio wcześniej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
9 ° C
9 °
8.2 °
97 %
2.9kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
6 °
pon.
7 °
wt.
7 °
śr.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE