niedziela, 3 grudnia, 2023

W Wyszanowie bez zmian

Kolejna wieś wybrała swoich przedstawicieli, czyli sołtysa i radę sołecką. Rewolucji nie było, bo stanowisko sołtysa ponownie objął Jarosław Tomaszewski. W wykonywaniu obowiązków wspierać go będzie pięcioosobowa rada sołecka. Sprawdźcie, kto wszedł w jej skład.

We wszystkich wsiach gminy Międzyrzecz trwają wybory lokalnych władz. Tym razem głosowali mieszkańcy Wyszanowa, położonego przy lokalnej drodze łączącej Bukowiec z Międzyrzeczem. Trudnego zadania nie mieli, bo w wyborach na sołtysa wystartował tylko jeden kandydat: dotychczasowy sołtys Jarosław Tomaszewski. To także obecny radny i prezes miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. I to właśnie on ponownie będzie piastował stanowisko sołtysa. Będzie to jego czwarta kadencja, bo po raz pierwszy sołtysem został w 2011 roku.

W kierowaniu sołectwem będzie go wspierać rada sołecka, w skład której weszli: Małgorzata Wróbel, Janusz Janusz, Paweł Janusz, Katarzyna Janusz i Anna Putyrska.

Przypomnijmy, do tej pory swoich sołtysów wybrali już mieszkańcy następujących wsi: Kuligowa, Kurska, Świętego Wojciecha, Piesków, Wysokiej, Kalska i Kuźnika.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
słabe opady śniegu
-2.4 ° C
-2.4 °
-2.4 °
94 %
4.3kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
1 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE