środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczZaginął Krzysztof Handszuh. Kto go widział?

Zaginął Krzysztof Handszuh. Kto go widział?

Międzyrzeccy policjanci prowadzą poszukiwania 56-letniego mieszkańca Bobowicka, z którym rodzina straciła kontakt we wtorek, 6. grudnia. Ktokolwiek widział mężczyznę lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt z policją.

Krzysztof Handszuh wyszedł z domu znajdującego się w miejscowości Bobowicko we wtorek około godziny 12:00. Wtedy widziany był po raz ostatni. Do chwili obecnej rodzina nie miała z nim żadnego kontaktu.

Mężczyzna ma około 175 centymetrów wzrostu, otyłą sylwetkę, brak włosów i siwe wąsy. Ze znaków szczególnych, na lewym przedramieniu ma charakterystyczny tatuaż z napisem „predator”.

W chwili zaginięcia ubrany był w czarne spodnie dresowe, czarno-beżową flanelową koszulę, ciemno-granatową kurtkę i ciemne buty robocze.

Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje na temat miejsca pobytu zaginionego lub widział go w ostatnim czasie (tj. od wtorku, od godziny 12:00) proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Dzwonić można pod numery: 477921211, 477921212 lub pod numer alarmowy 112. Liczy się każda informacja, która pomoże w zlokalizowaniu mężczyzny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
umiarkowane opady deszczu
3 ° C
3 °
2.9 °
81 %
6.2kmh
100 %
śr.
3 °
czw.
5 °
pt.
6 °
sob.
4 °
niedz.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE